Ultra Music Festival

Ultra Music Festival

Ultra Music Festival

Ultra Music Festival

 

ULTRA MUSIC FESTIVAL, CZYLI NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANY FESTIWAL MUZYCZNY KAŻDEGO ROKU

Początek lipca to wyjątkowy moment, gdy wakacje rozkręcają się na dobre, a zabawa zaczyna się na nowo. Dlatego w tym terminie nierzadko można znaleźć świetne festiwale, które przyciągają ludzi z całego świata. Ale nie ma drugiego tak spektakularnego i niezwykłego festiwalu, jak ten organizowany rokrocznie w śródziemnomorskim klimacie Chorwacji.

Dowiedz się więcej o wydarzeniu, na którym chce być każdy fan muzyki elektronicznej.

 

CO TO JEST ULTRA EUROPE I JAKA JEST JEGO HISTORIA?

W tym roku będzie to już ósma edycja wielomiejscowego festiwalu muzyki elektronicznej Ultra Europe. Pierwsza edycja odbyła się w lipcu 2013 roku w chorwackim Splicie i trwała dwa dni, wzbogacona trzeciego dnia podczas Ultra Beach na wyspie Hvar. Wówczas nikt nie przypuszczał, że będzie to wydarzenie, na które rokrocznie bilety będą rozchodziły się w przeciągu kilku dni, a ogłaszanie kolejnych wykonawców rozgrywać się będzie z taką pompą. Gwiazdami pierwszej edycji byli między innymi Arty, Sander van Doorn, Knife Party czy słynny Avicii.

Rozwój imprezy Ultra Music Festival, której od początku partnerowało Party Camp, wiązał się także z faktem, że w pewnym momencie, dokładnie w 2015 roku, stał się on częścią Destination Ultra, co sprawiło, że dziś to jeden z najgorętszych okresów całych wakacji. Coraz więcej firm zaczęło organizować wyjazdy wakacyjne na to wydarzenie, które przyćmiewa wagą wszystko inne, co w muzyce elektronicznej dzieje się na świecie. Jeśli chcesz tego posłuchać, musisz pojawić się w Splicie.

KOLEJNE EDYCJE I KOLEJNE SUKCESY

Już od 2015 roku, gdy na wyjazdy decydowali się Polacy wraz z Party Camp, cały festiwal zaczął trwać trzy dni. To trzy dni zabawy na UMF Europe, która pochłania setki tysięcy młodych ludzi, dla których liczy się dobra zabawa. Od 2014 roku miejscem organizowania festiwalu był stadion Poljud w Splicie. Wszystko zaczyna się otwierającym koncertem w czwartek, jeszcze niejako przed głównymi koncertami. Piątek, sobota i niedziela to najważniejsze wydarzenia i największe koncerty.

W 2014 roku gwiazdą był Chainsmokres i Martin Garrix, w 2015 pojawili się między innymi The Chemical Brothers, Car Cox czy Zedd. Z kolei gwiazdą edycji z 2016 roku był Armin van Buuren. Przez kilka lat – do 2018 roku – stadion Poljud był najważniejszą areną imprezy. Zmieniło się to dopiero w 2019 roku, gdy wśród gwiazd pojawił się David Guetta, a Ultra Europe przeniosło się na Park Mladeži. Tak będzie i w 2022 roku i znów pod patronatem Party Camp – już po raz ósmy.

8 EDYCJA, CZYLI CO NOWEGO W 2022

Lata dwudzieste w muzyce elektronicznej zaczniemy na Ultra Music Festival w Chorwacji, w Splicie. To będzie wyjątkowy czas, na który możecie się wybrać z Party Camp. Zagrają ponownie najlepsi DJ-e świata, z Davidem Guettą, Arminem van Buurenem czy Afrojackiem na czele, choć pojawi się też Steve Aoki czy Marshmello.

Zabawa rozpocznie się w tym roku 10 lipca i potrwa do 12 lipca, a więc będziecie mieli okazję na trzy długie dni imprezowania przy największych hitach gwiazd muzyki elektronicznej. Oczywiście jak zawsze pojawią się pakiety od Party Camp, dzięki którym wizyta na wyjeździe wakacyjnym w Chorwacji będzie nie tylko okazją do wzięcia udziału w show, ale także do zwiedzenia Chorwacji, zobaczenia Splitu, Trogiru czy Zadaru, a także wzięcia udziału w imprezie organizowanej po UMF Europe, czyli NOA Dream Festival na wyspie Pag – chorwackiej Ibizie.

NIE MARTW SIĘ O ZAKWATEROWANIE

Specjalnie na ten czas Split przygotowuje się zawsze na wiele sposobów. To nie tylko dodatkowe miejsca w apartamentach czy hotelach, ale także specjalne autobusy, które mają za zadanie wozić uczestników Ultra Europe. Za każdym razem śródziemnomorski klimat zachwyca i urzeka każdego, kto pojawi się tu w pierwszych tygodniach lipca. Nie trzeba przypominać, że zabawa na plaży nad Adriatykiem to prawdziwe imprezowanie, którego nigdy się nie zapomina.

Możesz szukać zakwaterowania na swój sposób, ale możesz też wybrać specjalne pakiety, jak co roku przygotowane w ramach Ultra Party Camp. Wizyta na imprezie Ultra Music Festival może być łatwa i przyjemna, łącznie z transportem z Polski do Splitu i wizytą w kilku miejscówkach jak Trogir czy Novalja, na najbardziej imprezowej wyspie Chorwacji i Europy – Pag. Wszystko to możesz mieć pod ręką i cieszyć się zabawą przez całe 10 dni!

WEŹ UDZIAŁ W MUZYCZNYM ŚWIĘCIE

Jeśli do tej pory nie wiedziałeś nic o Ultra Europe, to masz już pojęcie, jak wyjątkowa to impreza. Ale z samego opowiadania niewiele Ci przyjdzie. Dlatego musisz jak najszybciej zarezerwować miejsce na pokładzie autokaru Party Camp i wybrać się z nami na największy festiwal muzyki elektronicznej w całej Europie. W lipcu. W Chorwacji. Po prostu nie może Cię zabraknąć!

Turcja Na Własną Rękę

Wiza Do Turcji – Wniosek Online

Top 7 Miejsc Do Nurkowania Turcja

Chcesz Pierwszy Wiedzieć o Nowych Promocjach?

Wyślemy Ci Je Natychmiast Kiedy Się Pojawią

Zapisz Się Teraz!

 

Dziękujemy. Będziemy W Kontakcie

Wystąpił Blad - Spróbuj Ponownie

Opinie O Hotelach Nie Udostępnią Twoich Danych Nikomu. Beda One Wykorzystane Jedynie Do Informowania O Hotelach I Promocjach