Hotel Jaz Aquamarine

Hotel Jaz Aquamarine

Co Wyróżnia hotel Jaz Aquamarine?

W Jaz Aquamarine Twoja rodzina jest priorytetem. Bez względu na wiek i pokolenie, obsługa robi wszystko, aby zapewnić gosciom niezapomniane wrażenia.

Z 1001 pokojami i apartamentami, wspaniałym parkiem wodnym, w którym zakochają się dzieci oraz bogatym zapleczem sportowym i wellness, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dostęp do prywatnej plaży, w tym jacuzzi na plaży.

Parklot
Wielofunkcyjne obiekty sportowe 17 basenów, w tym kryty basen w spa oraz dedykowany basen dla dzieci i dedykowany basen tylko dla dorosłych.
Klub dla dzieci i plac zabaw sprawia, ze dzieci beda miały zajecie przez cały dzień – dla dzieci w wieku 4-12 lat
Rozrywka i pokazy w teatrze Fantasia.
Mivida Spa, klub zdrowia, siłownia i salon kosmetyczny oraz Usługi pralni

Hotel Jaz Quamarine

Airalo – najlepsze eSim na rynku

Plaża i morze

Hurghada słynie z długich, piaszczystych plaż i niezliczonych miejsc do nurkowania, które otaczają ten obszar. Jeśli jesteś dzieckiem wody, zakochasz się w spokojnych wodach Morza Czerwonego.

Centrum sportów wodnych i nurkowania jest w pełni wyposażone, abyś mógł zoptymalizować zabawę w wodzie, podczas gdy oszałamiająca prywatna plaża i płytkie wody są idealnym miejscem na relaks i odpoczynek podczas budowania więzi z rodziną i przyjaciółmi.

Jacuzzi są również dostępne na tym oszałamiającym odcinku złotych piasków dla gości powyżej 16 roku życia bezpłatnie

Hotel Jaz Aquamarine

Zapłać za wakacje w wygodnych ratach

Rodzinna Zabawa

Jaz Aquamarine został zaprojektowany z myślą o zabawie dla całej rodziny. Park wodny z 22 zjeżdżalniami to ogromna atrakcja dla dzieci. klub dla dzieci i plac zabaw zajmą Twoje pociechy od rana do wieczora.

Możesz odpoczac w jednym z 20 wspaniałych basenów lub zagraj w tenisa, siatkówkę lub piłkę wodną w pełnym słońcu. Ciesz się fantastyczną rozrywką wieczorami w teatrze Fantasia.

Hotel Jaz Aquamarine

Wellness & Spa

Czym są wakacje bez wizyty w spa? Spa Mivida oferuje kilka wykwintnych zabiegów, które sprawią, że poczujesz się całkowicie ożywiony. Oddaj się w ręce naszych doświadczonych terapeutów spa i wyjdź całkowicie odmłodzony.

Punkta.pl – porównywarka OC

 

Hotel Jaz Aquamarine – Kilka Zdjęć z hotelu

Hotel Jaz Aquamarine Hotel Jaz Aquamarine Hotel Jaz Aquamarine Hotel Jaz Aquamarine Hotel Jaz Aquamarine Hotel Jaz Aquamarine Hotel Jaz Aquamarine

Wakacyjny newsletter - odbierz 15% rabatu na walizkę

Wiecej informacji o wszystkich hotelach znajdziesz na naszej grupie na facebook do ktorej przylaczenia zapraszamy

Turcja – Lista Top 10 Hoteli z Podgrzewana Woda w Basenie