Turcja - Liberty Lara - Opinie

Turcja – Liberty Lara – Opinie

Turcja – Liberty Lara – Opinie

 


Pięciogwiazdkowy Liberty Hotels Lara to ceniony i popularny hotel w Antalyi, położony kilka kroków od plaży i oferujący liczne atrakcje i udogodnienia. Należą do nich duży basen ze zjeżdżalniami, doskonałe restauracje i obiekty rekreacyjne, takie jak korty tenisowe i centrum fitness.

Pokoje w Liberty Hotels Lara pasują do jego pięknych terenów. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną i bezpłatne WiFi. Mimo że pokoje w Liberty Hotels Lara nie będą spędzać wiele czasu, są one nadal bardzo wygodne, nowocześnie umeblowane, a niektóre oferują nawet balkon z widokiem na morze – sprawdź podczas rezerwacji!

Od czego w ogóle zaczniemy od udogodnień i usług dostępnych w Liberty Hotels Lara? Znany jako hotel z doskonałą obsługą klienta, personel hotelu jest gotowy do pomocy w każdej chwili. Staje się to jasne od samego początku, gdy weźmie się pod uwagę przemyślany układ basenów: jest tam strefa dla dzieci, strefa ze zjeżdżalniami, większy basen dla rozrywki, ale także cichy basen dla tych, którzy wolą pozostać w spokoju i po prostu wyluzowac. Restauracje w Liberty Hotels Lara są również bardzo popularne – czekają na Państwa nowoczesne dania kuchni tureckiej, międzynarodowe smaki oraz szereg wieczorów tematycznych i kulinarnych wrażeń. To wakacyjne menu all inclusive, na którym nie będziesz się nudzić.

Możesz przejść prawie całą drogę do centrum Antalyi wzdłuż piaszczystej plaży, zabierając Cię prosto do serca jednego z najpopularniejszych nadmorskich kurortów Turcji. Tutaj znajdziesz piękne stare miasto i tętniący życiem port, a także dziesiątki restauracji, barów i miejsc na drinka.

WYSZUKIWARKA TANICH WAKACJI

Chcesz Pierwszy Wiedzieć o Nowych Promocjach?

Wyślemy Ci Je Natychmiast Kiedy Się Pojawią

Zapisz Się Teraz!

 

Dziękujemy. Będziemy W Kontakcie

Wystąpił Blad - Spróbuj Ponownie

Opinie O Hotelach Nie Udostępnią Twoich Danych Nikomu. Beda One Wykorzystane Jedynie Do Informowania O Hotelach I Promocjach