Turcja – Liberty Lara – Opinie

Turcja – Liberty Lara – Opinie

 

Pięciogwiazdkowy Liberty Hotel Lara to ceniony i popularny hotel w Antalyi, położony kilka kroków od plaży i oferujący liczne atrakcje i udogodnienia. Należą do nich duży basen ze zjeżdżalniami, doskonałe restauracje i obiekty rekreacyjne, takie jak korty tenisowe i centrum fitness.

Parklot

Pokoje w Liberty Hotels Lara pasują do jego pięknych terenów. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną i bezpłatne WiFi. Mimo że pokoje w Liberty Hotels Lara nie będą spędzać wiele czasu, są one nadal bardzo wygodne, nowocześnie umeblowane, a niektóre oferują nawet balkon z widokiem na morze – sprawdź podczas rezerwacji!

Airalo – najlepsze eSim na rynku

Od czego w ogóle zaczniemy od udogodnień i usług dostępnych w Liberty Hotels Lara? Znany jako hotel z doskonałą obsługą klienta, personel hotelu jest gotowy do pomocy w każdej chwili. Staje się to jasne od samego początku, gdy weźmie się pod uwagę przemyślany układ basenów: jest tam strefa dla dzieci, strefa ze zjeżdżalniami, większy basen dla rozrywki, ale także cichy basen dla tych, którzy wolą pozostać w spokoju i po prostu wyluzowac. Restauracje w Liberty Hotels Lara są również bardzo popularne – czekają na Państwa nowoczesne dania kuchni tureckiej, międzynarodowe smaki oraz szereg wieczorów tematycznych i kulinarnych wrażeń. To wakacyjne menu all inclusive, na którym nie będziesz się nudzić.

Ubezpieczenia Turystyczne i najtańsze OC

Punkta.pl – porównywarka OC

Możesz przejść prawie całą drogę do centrum Antalyi wzdłuż piaszczystej plaży, zabierając Cię prosto do serca jednego z najpopularniejszych nadmorskich kurortów Turcji. Tutaj znajdziesz piękne stare miasto i tętniący życiem port, a także dziesiątki restauracji, barów i miejsc na drinka.

 

Bazary w Side i Manavgat

Hotel Oz Side Premium

Najbardziej Romantyczny Hotel na Świecie

WYSZUKIWARKA TANICH WAKACJI