Turcja - Gural Premier Belek - Opinie

Turcja – Gural Premier Belek – Opinie

Turcja – Gural Premier Belek – Opinie

 


Belek
Poczujesz się jak w bajce w Güral Premier Belek, gdzie zobaczysz unikalne przykłady tureckiej architektury. Güral Premier Belek, gdzie kolorom błękitu i zieleni towarzyszy życzliwość, zaprasza do wymarzonego świata.

Resort, który został wybudowany i inspirowany tradycyjnym tureckim stylem architektonicznym na 130 000 m2 ziemi pomiędzy lasami sosnowymi, został odnowiony w 2015 roku.

Dwu-trzypiętrowe budynki z pokojami typu deluxe znajdują się oddzielnie od siebie i mają wspaniały krajobraz. Wejście do hotelu i nasze nowe lobby zostały zaprojektowane tak, aby pokazać naszym gościom najwybitniejsze przykłady tradycyjnej tureckiej architektury.

Hotel oferuje swoim gościom restauracje z tarasem i klimatyzowanymi wnętrzami, w których dostępna jest kuchnia turecka i międzynarodowa z pełnym smakiem, aquapark o powierzchni 15 000 m2 z różnymi zjeżdżalniami dla każdej grupy wiekowej, profesjonalny Kidsclub pod nazwą Happyland (09 :00-23:00) z wewnętrznymi/odkrytymi placami zabaw i cotygodniowym festiwalem dla dzieci, grami animacyjnymi, sceną do wieczornej rozrywki, strefą imprezową z muzyką na żywo, dyskoteką, centrum tenisowym z 8 kortami ceglanymi, strefą do stepu i aerobiku, katamaranem, Na plaży dostępne są kursy żeglarstwa, surfingu i wakeboardu oraz boiska do siatkówki plażowej.

Dalsze usługi i udogodnienia obejmują , centrum handlowe ze światowej sławy markami, fotograf, usługi pralnicze , Centrum Wellness&Spa z sauną i łaźnią turecką, fryzjer, salon kosmetyczny, gabinet lekarski, sala konferencyjna dla max. 50 osób oraz siłownia wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt.

Bogate koncepcje sportowe, dziecięce, niemowlęce i miesiąc miodowy dają hotelowi wielką przewagę nad innymi obiektami hotelowymi.

Gala Noc odbywa się raz w tygodniu w zależności od pory roku i warunków sezonowych, obowiązuje czarno-biały strój.

Ośrodek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, dostępne są pokoje dla niepełnosprawnych. Akceptowane są wszystkie karty kredytowe (Visa,Visa Electron, Mastercard,Maestro). Zwierzęta nie są akceptowane.

Czekamy na Ciebie w Güral Premier na niezapomniane wakacje.

WYSZUKIWARKA TANICH WAKACJI

Chcesz Pierwszy Wiedzieć o Nowych Promocjach?

Wyślemy Ci Je Natychmiast Kiedy Się Pojawią

Zapisz Się Teraz!

 

Dziękujemy. Będziemy W Kontakcie

Wystąpił Blad - Spróbuj Ponownie

Opinie O Hotelach Nie Udostępnią Twoich Danych Nikomu. Beda One Wykorzystane Jedynie Do Informowania O Hotelach I Promocjach