Egipt – Royal Albatros Moderna – Opinie

Egipt – Royal Albatros Moderna – Opinie


Otwarty w 2004 roku 5* resort ma wymarzone położenie na złotej, piaszczystej plaży w nowej strefie hotelowej Nabq Bay, z widokiem na rafy koralowe w krystalicznie czystych wodach Morza Czerwonego i wraki statków pobliskiej Cieśniny Tiran.

Niezależnie od tego, czy świętujesz rocznicę lub miesiąc miodowy, planujesz rodzinne wakacje z dziećmi w Sharm El Sheikh, czy po prostu chcesz uciec od tego wszystkiego, Royal Albatros Moderna Resort to idealne miejsce dla wszystkich grup wiekowych i zainteresowań.

WYSZUKIWARKA TANICH WAKACJI

Royal Albatros Moderna, wspaniały hotel, oczywiście zachęcamy każdego do odwiedzin.
Jedynym i najgorszym minusem jest bucowata i gburowata obsługa recepcji, Ci ludzie powinni biegać raczej w obsłudze WC, może by nauczyli się być milszym dla turystów.
Dobrze, ale skupmy się na samym hotelu, pięknie położony, długi pomost, wiele basenów, przemiła obsługa od restauracji po ludzi sprzątających pokoje (recepcja opisana wyżej).
Zieleń, kwiaty, czystość, jedzenie jak na egipskie warunki nie jest nudne, oczywiście mamy jak wszędzie omlet, makarony, ale kurczak czy inne dania podawane zawsze inaczej.
Mamy także hamburgery, hot dog czy pizza i frytki.
Wychodząc z hotelu w lewą stronę można spacerkiem dojść do wielu sklepów, oczywiście także do McDonald’s i KFC, ale to nie jest celem wycieczki.
POLECAMY jako wieloletni wielbiciele Egiptu