Side Mare Resort

Side Mare Resort

Byliśmy z mężem w Side Mare Resort

Bardzo polecam pobyt hotelu Side Mare Resort, głównie ze względu na naprawdę miłą atmosferę, przesympatyczną obsługę. Posiłki obfite i różnorodne, każdego dnia na kolacji serwowane są dania innego kraju (Japonia, Meksyk, regionalne dania tureckie, bufet rybny itp ).

Hotel nastawiony głównie na Niemców i Holendrów, w trakcie pobytu były też rodziny że Szwecji i Francji. Polaków niewielu. Obsługa mówi głównie po niemiecku, ale z angielskim też da rade się dogadać. Animacje: spora grupa animatorów, są zajęcia dla młodszych dzieci i nastolatków, ale barierą może być język.

Tym niemniej niemieckie nastolatki bawiły się, z tego co widziałam, wyśmienicie. Aż chwilami za bardzo 😉 Wieczorami w hotelu praktycznie nic się nie dzieje, ale niedaleko w mieście są kluby.

Hotel położony jest blisko głównej ulicy, wzdłuż której zlokalizowanych jest mnóstwo straganów i sklepików, niedaleko też sklep Carrefour. Bardzo łatwy dojazd dolmuszami do Side, Manavgatu.

Jedyny wielki minus to rezydent (a właściwie jego brak) ze strony biura Neckerman. Rezydent miał pojawić się w hotelu… na 3 dni przed naszym wyjazdem.

Ostatecznie nie przyjechał. Akurat mnie osobiście rezydenta nie potrzeba, bo potrafię samodzielnie się dogadać i zorganizować, ale są osoby potrzebujące informacji czy wskazówek, czy chcące kupić wycieczkę, tu nie ma na co liczyć

Hotels in Side Mare Resort & Spa

 

Top 7 Miejsc Do Nurkowania Turcja

Wiza Do Turcji – Wniosek Online

Turcja Na Własną Rękę

 

Chcesz Pierwszy Wiedzieć o Nowych Promocjach?

Wyślemy Ci Je Natychmiast Kiedy Się Pojawią

Zapisz Się Teraz!

 

Dziękujemy. Będziemy W Kontakcie

Wystąpił Blad - Spróbuj Ponownie

Opinie O Hotelach Nie Udostępnią Twoich Danych Nikomu. Beda One Wykorzystane Jedynie Do Informowania O Hotelach I Promocjach