Turcja - Wycieczki Fakultatywne

Turcja – Wycieczki Fakultatywne

Turcja – Wycieczki Fakultatywne

 

Przepełniona śródziemnomorską energią i bliskowschodnią gościnnością Turcja wydaje się być kontynentem samym w sobie.

Z grecko-rzymskimi ruinami, zalanym słońcem Turkusowym Wybrzeżem, maleńkimi wioskami na zboczach wzgórz, delikatnie zdobionymi minaretami i najbardziej spektakularnymi historycznymi meczetami na świecie – Turcji nie da się zaszufladkować.

Jeśli wiesz, gdzie szukać pośród zmieniających się krajobrazów górskich, znajdziesz jedyne w swoim rodzaju widoki i doświadczenia, które rozbiją obóz w Twoim sercu.

Łam chleb z nowymi przyjaciółmi podczas Ramazanu na dziedzińcu XVII-wiecznego Błękitnego Meczetu.

Poznaj ręcznie kute kościoły jaskiniowe Kapadocji w krajobrazie wysokich kominów wyrzeźbionych przez wiatr.

Zatop zęby w gozlemie wypełnionym warzywami, które sam wyciągnąłeś z ziemi.

Odkryj Turcję z ludźmi, których pasją jest ta kraina i nazywają ją domem.


Turcja – Wycieczki Fakultatywne – Turcja Tour

POLSKİE BİURO PODRÓŻY W TURCJİ

 

Jesteśmy organizatorem najlepszych wycieczek fakultatywnych w Turcji, specjalizujemy się w unikatowych i autorskich programach zwiedzania.

Jako jedyni mamy w ofercie wycieczki w bardziej kameralnych grupach, na których zapraszamy naszych Gości na Ucztę dla Podniebienia – bez masowych jadłodajni dla turystów z bemarami.

Zwiedzasz i poznajesz prawdziwą, lokalną kuchnię turecką! Nie chcesz spędzić wielu godzin podczas transferu do hotelu? Mamy także usługi transferowe VIP, oraz tańsze transfery zbiorowe w busach do 12 osób.

Jeśli prowadzisz Biuro Podróży i szukasz kontrahenta w Turcji- pomożemy Wam podczas wycieczek objazdowych, pielgrzymkach , firmowych, i sportowych.

Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo to skontaktuj się z Nami:

WhatsApp: +905051395055

WhatsApp: +90 5309774152

Infolinia: (+48) 42 203 60 75

info@turcjatour.pl

www.turcjatour.plAleyna Tours – Turcja – Wycieczki Fakultatywne

 

KIM JESTEŚMY ?
Niewiele jest firm turystycznych, w których nie pracowałyśmy. Dzięki tym doświadczeniom wiemy co jest NAJLEPSZE i czego unikać !⁣⁣
2020 roku, po wielu latach pracy w turystyce wzięłyśmy sobie do serca te słowa:„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”(Konfucjusz). 
I tak właśnie powstało Biuro Aleyna Tours –Twoje Biuro Podróży! ⁣⁣Od początku naszym celem było połączenie jakość naszych wycieczek, szczerości wobec naszych Klientów, i pasji do tego co robimy. I nieskromnie trzeba przyznać – to się NAM udało!
Ewa Sarkin – licencjonowany pilot wycieczek, z Turcją związana od 2008 roku, pasjonatka podróży, gaduła, fanka książek Orhana Pamuka, Jerzego S.Łątki (o Turcji rzecz jasna), tureckiej muzyki, çayu (herbaty), kebaba Beyti Sarma i Çiğ köfte.
Jej miejsca w Turcji to Kapadocja, Stambuł i Çeşme. ⁣⁣Kocha wszystkie koty. Prywatnie posiadaczka jednego. ????

Ulubione wycieczki to Efez i Dalyan.

⁣⁣
Iwona Lisak – licencjonowany pilot wycieczek,  z Turcją związana od 2006 roku, prywatnie mama 12-letniej Aleyny,(wiadomo skąd nazwa biura ????  wielbicielka Cesarza Hadriana ⁣i Aleksandra Wielkiego (urodzili się nawet w tym samym dniu, Aleksander ”nieco” wcześniej). 
Nie odmawia zupy ezogelin i szklaneczki çayu. Ulubione miejsce w Turcji to Alaçatı, Patara. Choć najlepiej wypoczywa w domu w Marmaris. ⁣⁣ Absolutna Mistrzyni wypieków! ⁣⁣
Niekwestiowana królowa Pamukkale – to Jej ulubiona wycieczka.
Skoro już się znamy to zapraszamy Was do Nas! 
Pora byście poznali Turcję Egejską z NAJLEPSZYMI. Do zobaczenia!
 
 
Dane kontaktowe : 
WhatsApp + 90 546 618 7749
Facebook : Aleyna Tours 
Instagram : aleynatour 

Czekamy na opisy i zdjęcia od pozostałych organizatorów wycieczek w Turcji. Odwiedzajcie naszą stronę, po więcej informacji o wycieczkach fakultatywnych w Turcji

❤️ Powrót do strony głównej

Chcesz Pierwszy Wiedzieć o Nowych Promocjach?

Wyślemy Ci Je Natychmiast Kiedy Się Pojawią

Zapisz Się Teraz!

 

Dziękujemy. Będziemy W Kontakcie

Wystąpił Blad - Spróbuj Ponownie

Opinie O Hotelach Nie Udostępnią Twoich Danych Nikomu. Beda One Wykorzystane Jedynie Do Informowania O Hotelach I Promocjach