Wiza Do Turcji – Wniosek Online

Wiza Do Turcji – Wniosek Online

Informacje Czym jest e-wiza?

Elektroniczna wiza jest oficjalnym dokumentem umożliwiającym wjazd i podróż na terytorium Turcji.

Wiza Do Turcji – Wniosek Online E-Visa jest alternatywą dla wiz wydawanych na misjach tureckich i w portach wjazdu.

Osoby ubiegające się o wizę otrzymują elektronicznie po wprowadzeniu wymaganych informacji i dokonaniu płatności kartą kredytową lub debetową (Mastercard, Visa lub UnionPay).

Link do pobrania e-wizy znajduje się na ostatnim etapie, w którym zostaniesz poinformowany o pomyślnym wypełnieniu wniosku. Ponadto ten sam link do pobrania e-wizy zostanie wysłany do Ciebie e-mailem.

Funkcjonariusze kontroli paszportowej w portach wejścia mogą zweryfikować Twoją wizę elektroniczną w swoim systemie. Zaleca się jednak, aby zachować swoją e-wizę jako kopię zapasową (tablet PC, smartfon itp.) Lub wersję papierową na wypadek awarii systemu.

Podobnie jak w przypadku innych wiz, odpowiedni turecki urzędnik w porcie wejścia zastrzega sobie prawo odmowy wjazdu do Turcji posiadaczowi e-wizy bez żadnego wyjaśnienia.

 

[maxbutton id=”4″ ]

 

Wiza Do Turcji – Wniosek Online – Czego potrzebuję do aplikacji e-Visa?

Zgodnie z art. 7.1b „Ustawy o cudzoziemcach i ochronie międzynarodowej” nr 6458 cudzoziemcy pragnący wjechać do Turcji muszą mieć paszport lub dokument podróży jako substytut paszportu z datą ważności co najmniej 60 dni po „ czas pobytu ”wizy, e-wizy, zwolnienia z obowiązku wizowego lub dokumentu pobytowego.

W zależności od narodowości mogą obowiązywać dodatkowe wymagania. Zostaniesz poinformowany o tych wymaganiach po wybraniu kraju dokumentu podróży i dat podróży.

Tanie Loty Do Turcji

Jakie są zalety e-Visa?

Wizę elektroniczną można łatwo uzyskać w dowolnym miejscu za pomocą połączenia internetowego i oszczędza czas, który w przeciwnym razie spędziłbyś na wypełnianiu wniosków wizowych w misjach tureckich lub w portach wjazdu do Turcji (jeśli jesteś uprawniony).

 

Czy muszę wjechać do Turcji dokładnie w dniu podanym we wniosku?

Nie. Okres ważności e-wizy zaczyna się od daty określonej we wniosku. Możesz wjechać do Turcji w dowolnym terminie w tym okresie.

 

Jeśli moje daty podróży ulegną zmianie, czy mogę złożyć wniosek o zmianę e-wizy o zmianę daty?

Nie. Musisz uzyskać kolejną wizę elektroniczną.

Jak chronisz informacje, które udostępniam podczas procesu składania wniosku o e-Visa?

Republika Turcji nie sprzedaje, nie wynajmuje ani w żaden inny sposób nie wykorzystuje w celach
komercyjnych danych osobowych wprowadzonych do systemu aplikacji e-Visa osobom trzecim.


Wszelkie informacje uzyskane na każdym etapie wniosku o e-Visa wydane na końcu procesu są przechowywane w systemach o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Wnioskodawca ponosi pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo miękkich i papierowych kopii e-wizy.

Wnioskodawca ponownie ponosi pełną odpowiedzialność za te informacje, jeśli trafią one w ręce osób trzecich.

Kod kreskowy na e-Visa przechowuje informacje wnioskodawcy w zaszyfrowanej i podpisanej elektronicznie formie, wyznaczonej przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Turcji.

Dostęp do treści kodu kreskowego mają wyłącznie instytucje upoważnione przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Turcji.

Wnioskodawca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie niedogodności, które mogą wynikać z modyfikacji kodu kreskowego lub fałszowania spowodowanych przez wnioskodawcę.

Przeczytaj Również

Turcja Na Własną Rękę

 

Najlepsze Hotele Alanya