Gdzie Warto Polecieć we Wrześniu? Podpowiadamy!

Gdzie Warto Polecieć we Wrześniu? Podpowiadamy!

Gdzie Warto Polecieć we Wrześniu? Podpowiadamy!

Szukasz Miejsca z idealna pogoda? To warto pomyslec o Grecji i Korfu!

Gdzie Warto Polecieć we Wrześniu? Podpowiadamy!

 

We wrześniu lato zaczyna oddalać się od Korfu, aczkolwiek powoli, ze średnią temperaturą około 23°C W najcieplejsze dni to około 28 ° C a w najchłodniejsze 17 ° C 

Godziny słoneczne

Średnio jest około 12:30 godzin światła słonecznego, które stopniowo zmniejsza się o około 1:14 w ciągu miesiąca. Najdłuższym dniem miesiąca jest 1 września z 13 godzinami światła dziennego; najkrótszy dzień to 30 września o godzinie 11:50.

Temperatura morza

Średnia temperatura morza we wrześniu 24°C – wciąż wystarczająco ciepła, by pływać!

Opady deszczu

We wrześniu opady są niewielkie, należy się spodziewać tylko 40 mm. Zazwyczaj można spodziewać się opadów deszczu przez około 5 dni w ciągu miesiąca, więc dobrym pomysłem może być spakowanie jednego z tych pac-a-maców. Kiedy pada deszcz, może to być umiarkowany deszcz lub okazjonalna burza z piorunami.

Chmury

Niebo nad miastem Korfu we wrześniu jest w większości czyste, z zaledwie 19%-35% szansą na zachmurzenie, które nieznacznie wzrasta w ciągu miesiąca. Wilgotność waha się od przyjemnej (46%) do bardzo wilgotnej (95%), przy czym większość suchych dni ma miejsce około 1 września.

Wiatr

Dzienne prędkości wiatru wahają się od spokojnej do umiarkowanej bryzy, rzadko przekraczając 32 km/h (20 mph). Wiatry te zazwyczaj wieją z południa lub południowego wschodu.

Temperatura

Ogólnie wrzesień jest nadal ciepły, ze stopniowym spadkiem temperatury wraz z nadejściem jesieni. Około 1 września średnia temperatura wynosi 24 ° C  ze wzrostami do 29 ° C i spadkami do 19 ° C  W połowie miesiąca średnie wynoszą 22 ° C maks. 27 ° C i najnizsze 17 ° C. Pod koniec września średnie temperatury wynoszą 20 ° C maks. 25 ° C  i najnizsze 16 ° C 

 

 

Egipt – Tutaj tez bedzie bardzo ciepło

Średnie dzienne temperatury

Dni są zwykle gorące z ciepłymi wieczorami, więc powinniscie spakować lekkie i Przewiewne ubrania. Średnie dzienne maksimum to 37 C, a średnie dzienne minimum to 27 C.

Słońce i deszcz

Istnieje 93% szans na idealny słoneczny dzień i 7% szans na zobaczenie mieszanki słońca i chmur ze średnią 0mm opadów w tym miesiącu.

Turcja – To równiez bardzo ciepły Wrzesien

Średnie dzienne temperatury

Dni są zwykle gorące z ciepłymi wieczorami. Średnie dzienne maksimum to 31 C, a średnie dzienne minimum to 21 C.

Słońce i deszcz

Istnieje 88% szans na idealny słoneczny dzień i 12% szans na zobaczenie mieszanki słońca i chmur ze średnią 19 mm opadów w tym miesiącu.

 

Opinie o Hotelach

Chcesz Pierwszy Wiedzieć o Nowych Promocjach?

Wyślemy Ci Je Natychmiast Kiedy Się Pojawią

Zapisz Się Teraz!

 

Dziękujemy. Będziemy W Kontakcie

Wystąpił Blad - Spróbuj Ponownie

Opinie O Hotelach Nie Udostępnią Twoich Danych Nikomu. Beda One Wykorzystane Jedynie Do Informowania O Hotelach I Promocjach