Parkingi Lotniskowe

Parkingi Lotniskowe

Parkingi Lotniskowe

Tanie i Sprawdzone Parkingi Lotniskowe przy wszystkich polskich lotniskach ale nie tylko również w Niemczech czy Czechach.

 

Parklot

Wysokie Standardy Parkingów 

 

Twarde nawierzchnie, oznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki oraz wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Was na terminal.

Do tego rewelacyjnie niskie ceny parkowania, od 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów firmy Parklot.

Dbamy o bezpieczeństwo Waszego Auta

 

 W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska są wykonywane komfortowymi, klimatyzowanymi busami. 

Oszczędzaj czas i pieniądze

 

System internetowy Parklot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w różnych europejskich krajach. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności.

Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.


ZAREZERWUJ MIEJSCE PARKINGOWE


Wyszukiwarka Tanich Wakacji

Chcesz Pierwszy Wiedzieć o Nowych Promocjach?

Wyślemy Ci Je Natychmiast Kiedy Się Pojawią

Zapisz Się Teraz!

 

Dziękujemy. Będziemy W Kontakcie

Wystąpił Blad - Spróbuj Ponownie

Opinie O Hotelach Nie Udostępnią Twoich Danych Nikomu. Beda One Wykorzystane Jedynie Do Informowania O Hotelach I Promocjach