Turcja – 3 Najlepsze Luksusowe Hotele

Turcja – 3 Najlepsze Luksusowe Hotele

Wakacje Dla bardzo wymagajacych!

Turcja jest strategicznie położona na skrzyżowaniu dwóch kontynentów, Europy i Azji. Kraj jest obdarzony ogromnym pięknem przyrody, spektakularnymi zabytkami, zapierającą dech w piersiach architekturą i wspaniałymi miejscami kulturalnymi.

Od eleganckiego stylu życia w nadmorskim kurorcie Bodrum, przez wspaniałe meczety i wykwintne muzea w Stambule, po rozległe stepowe krajobrazy Kapadocji, każdy znajdzie coś dla siebie.

Oto mój wybór 3 Najlepsze Luksusowe Hotele w tym fascynującym kraju.

Hotel Maxx Royal

3 Najlepsze Luksusowe Hotele


Hotel Mandarin Oriental Bodrum

Turcja - 3 Najlepsze Luksusowe Hotele 1


Hotel Lujo Bodrum

Turcja - 3 Najlepsze Luksusowe Hotele 2

Oto nasza lista – Turcja – 3 Najlepsze Luksusowe Hotele, warto je sobie sprawdzić bo w takich miesiącach jak Kwiecień, Maj czy Wrzesień, można je zarezerwować w naprawdę fajnej cenie.

Być może, zainteresuje Was również artykuł, o 10 fajnych, polecanych i ulubionych hotelach z polskimi animacjami a link do artykułu zamieszczam poniżej

Turcja – 10 fantastycznych hoteli z polskimi animacjami

Kolejnym, jednym z najczęściej zadawanych pytań na naszej grupie tureckiej, jest pytanie o hotele z podgrzewaną wodą w basenie. Zrobiłem listę takich hoteli na której znalazło sie ich dokładnie 41 a link do zestawienia hoteli znajdziecie poniżej.

41 hoteli z podgrzewanymi basenami w turcji

 

Turcja – Lista Top 10 Hoteli z Podgrzewana Woda w Basenie